"Фанатський корпус 37,7" учасники ¼ фіналу Слобожанської Ліги Сміху

Команда КНТЕУ "Фанатський корпус 37,7" на чолі з Іваном Жорноклеєм та натхненником команди асистентом кафедри банківської справи ФФБС Тетяною Федорівною Сундук взяла участь у ¼ фіналу Слобожанської Ліги Сміху, який пройшов 24 вересня у Харкові.

Склад команди:

• Костенко Олександр Володимирович;
  • Алещенко Михайло Костянтинович;
  • Перстенюк Сергій Віталійович;
  • Ящук Дмитро Олександрович;
  • Богдан Олексій Ігорович;
  • Сьомаш Антон Вікторович;
  • Лагода Владислав Олександрович.

За вихід до півфіналу боролися вісім команд разом зі своїми зірковими наставниками:

1. Fazzers (Полтава) та Жіноча збірна Бездрик (Бездрик) - тренер Яна Бойко;
  2. Вечірні Суми (Суми) та Ветерани космічних військ (Київ-Остер-Прилуки) - тренер Олег Свищ;
  3. Гумор середнього віку (Москва) та Фанатський корпус 37,7 (Київ) - тренер Роман Набоков;
  4. Сутула собака Джекі Чан (Харків) та Все красиво (Полтава) - тренер Марк Куцевалов.

Всі команди підготували конкурс "полотно", темою якого були відомі шедеври живопису.

У фіналі гри в імпровізаційної батлі (музична розминка з глядачем) змагалися команди які набрали найменшу кількість балів. За підсумками батлу лігу покинуло дві команди – "Все красиво" та "Фанатський корпус 37,7".

"Фанатський корпус 37,7" не зупиняється на досягнутому, історія команди тільки починається.

Бажаємо подальшого натхнення та нових звершень!

23.09.2018
остання редакція 28.05.2019