Студенти І курсу ФОАІС відвідали історичні музеї та меморіали Києва

Студенти І курсу ФОАІС відвідали парк Вічної Слави воїнам Великої Вітчизняної Війни та Національного музею історії України у Другій світовій війні.

Метою поїздки було пізнавальне збагачення історичних та культурних знань студентів, розширення їх світогляду та росту зацікавленості до історії України, що сприяє не лише всебічному розвитку, а й несе велике емоційне та виховне навантаження.

Разом із куратором першого курсу Ніколенко Н. В., студенти 11 вересня 2018 року ознайомилися з алею героїв, пам’ятником Вічної слави та меморіалом жертвам Голодомору 1932-1933 рр.

Також, вони побували у Меморіальному комплексі розташованому на площі понад 11,24 га. На його території розміщено військово-історичні експонати, що відтворюють мужність прикордонників, нескореність тих, хто опинився на окупованій території. Домінантою Меморіалу є скульптура "Батьківщина-мати", що увінчує головну будівлю Меморіального комплексу і нагадує про подвиг народу в роки війни.

Для ефективної реалізації заходу було проведено підготовчу роботу з планування маршруту та інформаційно-пошукову роботу щодо збору цікавих фактів про відвідані історичні пам’ятки.

остання редакція 27.09.2018