logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Майстер-клас "Як скласти резюме, навіть якщо нема про що писати?"

Загальна інформація

Напередодні Ярмарку вакансій-2018 Центр бізнес-тренінгу та Центр розвитку кар’єри виступили організаторами майстер-класу для студентів з основ складання резюме "Як скласти резюме, навіть якщо нема про що писати?", який відбувся 27 вересня в коворкінгу КНТЕУ.

Гостями та спікерами заходу були начальник відділу рекрутингу Ольга Махничева та начальник відділу навчання та розвитку Олена Гончар мережі гіпермаркетів "FOZZI".

Протягом зустрічі студенти оцінювали реальні резюме, які надходили до компанії, та шукали помилки в них, детально аналізували кожен пункт ідеального резюме та отримали консультацію щодо власних резюме.

Ексклюзивні поради під час складання якісного резюме від спікерів майстер-класу:

  1. Фото в офіційному стилі.
  2. Перевіряйте правильність контактних даних.
  3. У графі "ціль" вказуйте посаду чи сферу, у якій шукаєте роботу та бажану заробітну плату.
  4. Обирайте правильний формат: ПДФ – не повз текст, WORD – відкривається у всіх, таблиця – робить текст структурованим, заповнюйте шаблони на сайтах rabota.ua та work.ua.
  5. Вказуйте повну назву закладу освіти, додавайте логотип.
  6. Додавайте професійний розвиток (практика, стажування, конкурси, конференції, проекти, волонтерство) та додаткову освіту (мовні та професійні курси, МВА, технічні навички).
  7. Відрізняйте навички від особистих якостей.

Хай ваше резюме буде найкращим!

Наступна зустріч з роботодавцями та можливість поспілкуватися з ними відбудеться в рамках заходу Ярмарок вакансій, не пропусти цю подію, на тебе чекає цікава програма, заходь та дізнавайся більше!

27.09.2018
433884
753
остання редакція 08.10.2018
Vega