День гостинності на кафедрі економіки та фінансів підприємства

Учні 10-11 класів Коцюбинського гуманітарного ліцею (Ірпінський "НВК") відвідали КНТЕУ на день гостинності в супроводі викладачів кафедри економіки та фінансів підприємства Трубей О. М. та Мельник В. В.

Майбутні студенти 28 вересня 2018 року відвідали основні корпуси університету, зокрема бібліотеку, лекційні аудиторії, кафе "Венеція" тощо. Зазначили, що вигляд університету, його технічно-матеріальна база перевищив їхні очікування, виявили бажання відвідати "День відкритих дверей" та порекомендувати наш виш однокласникам, які не змогли завітати на "День гостинності".

остання редакція 08.10.2018
Vega