Виїзні заняття з дисциплін "Логістика" та "Транспортна логістика"

Доценти кафедри торговельного підприємництва та логістики Лиса Світлана Сергіївна та Харсун Людмила Григорівна протягом 2-4 жовтня 2018 року провели виїзні заняття з дисциплін "Логістика" і "Транспортна логістика" зі студентами І курсу спеціалізації "Логістична діяльність", ІV курсу спеціалізацій "Логістика" та "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності" та для студентів магістратури спеціалізацій "Організація оптової і роздрібної торгівлі" і "Товарознавство і комерційна логістика" в логістичному центрі компанії ТОВ "Мері Кей (Україна) Лімітед".

Під час екскурсії студенти мали змогу ознайомитись з особливостями роботи складського комплексу ТОВ "Мері Кей (Україна) Лімітед". Представники компанії люб’язно розповіли про те, як функціонують ланцюги постачання косметики ТМ "Мері Кей", як організована робота складу, його техніко-технологічного забезпечення. Цікаво було дізнатись також про особливості передачі на аутсорсинг функцій із доставки замовлень клієнтам та умови взаємодії з логістичними провайдерами "Нова пошта", "Укрпошта" та ін.

Студенти КНТЕУ продемонстрували на виїзних заняттях допитливість і зацікавленість у напряму логістичної діяльності - складській логістиці.

Велика подяка керівництву та колективу ТОВ "Мері Кей (Україна) Лімітед" за надану можливість побачити майбутнім фахівцям у сфері логістики роботу логістичного центру зсередини.

остання редакція 10.10.2018