День гостинності на кафедрі фінансів

Для учнів 10 класу СЗШ № 34 "Либідь" м. Києва кафедрою фінансів факультету фінансів та банківської справи 11 жовтня було проведено День гостинності.

У рамках цього заходу учням було надано вичерпну та корисну інформацію про спеціальності та спеціалізації, за якими готують фахівців у КНТЕУ.

Під час екскурсії університетом учні СЗШ № 34 "Либідь" змогли на власні очі переконатися, що університет має сучасну потужну матеріально-технічну базу, бібліотечний фонд, комп’ютерні кабінети.

Майбутні студенти виявили чималу зацікавленість, ставили багато питань стосовно спеціалізацій, представлених на факультеті фінансів та банківської справи, та були приємно вражені отриманою інформацією.

остання редакція 17.10.2018
Vega