Творча зустріч студентів ФЕМП з відомим українським художником Богданом Єрмаковим

З нагоди Всеукраїнського Дня художника, на запрошення сектору інтелектуальних проектів РСС ФЕМП відомий український художник - Богдан Єрмаков провів відкриту лекцію для студентів.

Учасник багатьох всеукраїнських і міжнародних мистецьких конкурсів та виставок з кожним роком досягає нових висот у творчості. Його роботи уже отримали визнання не лише в Україні, але й далеко за її межами.

Художник на зустрічі 17 жовтня 2018 року поділився власним досвідом, розповів про особливості професії художника та про свій творчий шлях, продемонстрував свої картини і розповів неймовірні історії їх створення.

Наприкінці лекції студенти ставили питання  художнику, зокрема про те, чи достатньо лише бажання, щоб писати вдалі картини і чи в будь-якому віці цьому можна навчитися.

Богдан запевнив студентів, що хорошу картину можна написати керуючись, в першу чергу, власними почуттями, а не  встановленими канонами.

Під час цієї творчої зустрічі студенти отримали порцію натхнення, нові знання та яскраві враження.

Голова сектору інтелектуальних проектів РСС ФЕМП Бойко Людмила

остання редакція 18.10.2018