logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Посвята в першокурсники мешканців гуртожитку № 4

Загальна інформація

Перший рік, а особливо семестр, в університеті - один з найскладніших і найнезрозуміліших, але він найбільше і запам'ятовується. Одна з перших подій у житті кожного студента – урочиста посвята. Вона згуртовує, допомагає оригінально зустріти  першокурсників, привітати їх із початком цікавого студентського життя.

Саме з цієї нагоди ми і зібралися 11 жовтня 2018 року в актовій залі гуртожитку № 4. На нашому святі були присутні заступник директора студмістечка Сиса Олена Володимирівна, заступник декана ФФБС з навчально-виховної роботи Антонюк Олександр Андрійович, завідувач гуртожитку №3 Скіба Надія  Василівна та члени  РСС  КНТЕУ.

РСС гуртожитку №4 дуже відповідально віднеслись до цього свята і влаштували справжню вечірку у стилі "Диско-паті". Всі були задоволені дуже цікавими конкурсами, незвичайними подарунками та запальними танцями. Першокурсники показали всі свої творчі здібності, які додали родзинку в нашу чудову атмосферу.

Ще раз вітаємо наших "першачків" зі святом! І сподіваємось, що цей день залишиться у Ваших спогадах ще надовго. Щиро бажаємо всім першокурсникам активної участі в житті та розвитку університету. Нехай здобуті знання стануть щасливим квитком до здійснення всіх Ваших мрій.

                                                          Інформаційний сектор РСС гуртожитку №4

11.10.2018
42265
576
остання редакція 28.05.2019
43220