Оголошеннявсі

Викладачам КНТЕУ вручили сертифікати про проходження стажування за підтримки ІТ Ukraine Association in Education

За ініціативи компанії ЕРАМ 10 жовтня 2018 року відбулося зібрання викладачів, які були учасниками стажування в рамках програми Teacher Internship Program, усіх трьох ітерацій навчання у Києві.

За словами керівника освітніх програм Максима Почебута, по статистиці попередніх програм, 112 викладачів провідних університетів України змогли поглибити свої знання та здобути нові навички, що безумовно має позитивний вплив на розвиток кадрового капіталу та ІТ-освіти.

Серед відзначених сертифікатами про проходження стажування за підтримки ІТ Ukraine Associationin Education були і наші викладачі, представники кафедри програмної інженерії та ІС:

• Цензура М. О.,
  • Цюцюра М. І.,
  • Палагута К. О.,
  • Жирова Т. О.,
  • Котенко Н. О.

Віце-президент компанії Юрій Антонюк висловив подяку викладачам університетів за їх важливий внесок у становлення нового покоління фахівців ІТ-галузі.

остання редакція 20.10.2018