logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Представники КНТЕУ на методологічному семінарі у межах проекту Еразмус+ в Університеті КАЗГЮУ імені М. С. Нарікбаєва (м. Астана, Казахстан)

Загальна інформація

Представники КНТЕУ - професор кафедри економічної теорії та конкурентної політики Анжеліка Герасименко та доцент кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права Наталія Мазаракі взяли участь у методологічному семінарі з обміну досвідом зовнішнього та внутрішнього забезпечення якості підготовки докторів філософії, що відбувся в Університеті КАЗГЮУ імені М. С. Нарікбаєва (м. Астана, Казахстан) у межах Проекту Еразмус+ "Стимулювання інтернаціоналізації досліджень шляхом запровадження системи забезпечення якості третього рівня вищої освіти у відповідності до європейських вимог" (C3QA) 574273-EPP-1-2016-1-AM-EPPKA2-CBHE-SP.

На обговорення було представлено внутрішньоуніверситетські процедури забезпечення якості підготовки докторів філософії, які отримали схвальні відгуки партнерів за Проектом С3QA. 

За попередніми оцінками експертів Вищої ради з питань оцінки науково-дослідницької роботи та вищої освіти (Франція), Університетів Алкали (Іспанія), Ліон 3 ім. Ж. Муліна (Франція), Оверн Клермон-Феран (Франія), Яна Кохановського в Кельце (Польща) процедури розробки, удосконалення та моніторингу освітньо-наукових програм та їх акредитації, процедури зарахування, атестації здобувачів наукового ступеня доктору філософії та захисту дисертаційних досліджень, які розроблені та удосконалені у рамках виконання згадуваного Проекту, відвідають Стандартам і рекомендаціям щодо забезпечення якості в Європейському просторі вищої освіти (ESG, 2015), Зальцбургським принципам та кращим європейським практикам.

22.10.2018
42265
1234
остання редакція 23.10.2018
42265