День гостинності на кафедрі товарознавства та митної справи

Фахівці кафедри товарознавства та митної справи КНТЕУ провели День гостинності для учнів 9-х класів Броварської ЗОШ І-ІІІ ступенів #3.

На заході 24 жовтня 2018 року учні прослухали інформацію про факультети, спеціальності та умови вступу до КНТЕУ. Відвідали лекційні та лабораторні аудиторії, спортивні зали, пункти харчування та бібліотеку університету.

Перед майбутніми абітурієнтами виступили викладачі кафедри: проф. Коптюх Л. А., доц. Глушкова Т. Г., доц. Андріївська Л. В., ст. викл. Золотарьова О. Г.

Майбутні вступники виявили надзвичайну зацікавленість та готовність вступу до КНТЕУ!

остання редакція 28.05.2019