logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Виїзний день гостинності в Бучанській Українській гімназії

Загальна інформація

"КНТЕУ - це гарантія успіху в житті!" – під таким гаслом пройшов виїзний день гостинності в Бучанській Українській гімназії 26 жовтня 2018 року. Захід було проведено професором кафедри міжнародних економічних відносин Будзяком Василем Мироновичем.

Під час зустрічі учні гімназії були ознайомлені з освітніми програмами, спеціальностями та спеціалізаціями, за якими здійснює підготовку Київський національний торговельно-економічний університет. Особливу увагу було приділено презентації кафедри міжнародних економічних відносин. Учні з цікавістю слухали про сьогоднішні реалії потреб ринку праці України та майбутні перспективи для фахівців-міжнародників зайняти чільне місце в житті, адже для них – це вибір життєвого шляху.

Майбутніх вступників турбували особливості вступної кампанії 2019 року, можливості реалізації їх творчих та спортивних здібностей. Школярі виявили зацікавленість та бажання завітати до університету на день відкритих дверей.

Кафедра МЕВ  висловлює щиру подяку директору гімназії Сторожик Ларисі Яківні та педагогічному колективу за сприяння у проведенні профорієнтаційної роботи.


26.10.2018
42265
257
остання редакція 29.10.2018
Vega