День гостинності на кафедрі маркетингу

За традицією восени до університету завітали учні ліцею "Наукова зміна". На правах номінального господаря кафедра маркетингу провела для них цікаву екскурсію територією вишу. Ліцеїсти  побували в бібліотеці, читальних залах, комп'ютерних класах, аудиторіях, лабораторіях, актовій залі, де саме проходила підготовка до "Дебюту першокурсника".  Але найбільше їх вразив коворкінг КНТЕУ - KNUTEHUB. Гостям припала до душі і спортивна база. Проводити профорієнтаційний захід викладачам допомагали студентки 4-го курсу ФТМ: Назарук Анастасія, Дорош Наталія, Корзун Аліна, Черкасова Поліна.

Чи важко навчатися в університеті? Які проводяться студентські заходи? Чи є програми обміну студентами? Ось про що в першу чергу хотіли дізнатися ліцеїсти, спілкуючись зі студентською молоддю. А студентам було дуже приємно розповідати про свою Alma mater, збуджуючи цікавість школярів, які за якийсь рік-другий можуть самі стати учасниками "Дебюту першокурсника".

остання редакція 29.05.2019