logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Лекція регіонального директора страхового посередника компанії "StarLife" Олександра Невмержицького "Страхування життя: сучасний стан та перспективи"

Загальна інформація

З ініціативи кафедри фінансів 30 жовтня 2018 року відбулася відкрита лекція регіонального директора страхового посередника компанії "StarLifeОлександра Невмержицького "Страхування життя: сучасний стан та перспективи".

На лекції були присутні студенти, що навчаються на спеціалізаціях "Державні фінанси" та "Страхування", для них є досить важливим отримання відповідей на практичні питання щодо розвитку сфери страхування життя в Україні та на міжнародному рівні.

На початку виступу Олександр Невмержицький визначив ключові питання, які існують нині в суспільстві щодо заощадження фінансових ресурсів.

Лекція викликала жвавий інтерес у слухачів, аудиторія обговорювала питання, які цікавлять майбутніх фахівців з надання страхових послуг. Студенти отримали відповіді на питання щодо ефективності запровадження обов’язкового пенсійного страхування в України. Лектор чітко та на прикладах з власного досвіду розповів про особливості та механізм страхування життя.

Олександр подякував за надану можливість поділитися з молодим поколінням практичними знаннями.

30.10.2018
42265
1413
остання редакція 31.10.2018
Vega