logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Попередити, вирішити, допомогти! Викладач кафедри менеджменту на засіданні педагогічної ради в СЗОШ № 235 ім. В. Чорновола

Загальна інформація

Викладачі кафедри менеджменту постійно обирають різні форми співпраці з навчальними закладами та методи підвищення власної професійної майстерності.

30 жовтня 2018 року в СЗОШ № 235 ім. В. Чорновола відбулося засідання педагогічної ради на тему "Конфлікт: його види, етапи, шляхи подолання". Заступник директора з виховної роботи Анастасія Іванівна Штефан протягом своєї доповіді ознайомила присутніх з видами конфлікту (внутрішньоособистісний, міжособистісний, особистісно-груповий, міжгруповий), його етапами (виникнення конфліктної ситуації – усвідомлення конфлікту – протистояння – ескалація – розв’язання конфлікту) та способами їх подолання (відсторонення, боротьба, поступки, компроміс, співпраця).

Активно велася мова про таку форму прояву конфлікту як булінг (цькування) як один із найнебезпечніших видів конфліктної ситуації.

Обговорюючи актуальну тему, вчителі акцентували увагу на важливості уміння розв’язання конфліктів, які виникають в учнівському середовищі, на необхідності їх попередження. Тому під час засідання було розроблено план заходів на навчальний рік, спрямованих на згуртування дитячого колективу.

Учасником засідання був доцент кафедри менеджменту Київського національного торговельно-економічного університету Михайло Іванович Волобуєв. Він розповів про структуру конфлікту, його причини. Особливу увагу викладач приділив перевагам конфлікту та його позитивним функціям як для колективу, так і для особистості.

Директор школи Валерій Вікторович Гордійчук доповнив виступи доповідачів та ознайомив присутніх з проектом рішення педради.

30.10.2018
433884
297
остання редакція 31.10.2018
Vega