logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Зустріч з Андрієм Трушковським у рамках авторського проекту РСС ФМТП "Поговоримо про бізнес"

Загальна інформація

На захід, організатором якого є ФМТП, 1 листопада 2018 року завітало близько 300 студентів! Аншлаг в аудиторії зібрався завдяки неординарному спікеру – блогеру, підприємцю Андрію Трушковському.

На зустрічі говорили про бізнес, життя, саморозвиток та впевненість. Про свої перемоги та втрати, про те, як не опускати руки та залишатися вірним своїм принципам навіть після зради партнерів - відверто говорили з молодим й успішним підприємцем, чий професійний шлях такий широкий, що обрати для його характеристики якусь одну професію просто неможливо.

Офіціант, актор, редактор, власник бару, інвестор - гадаємо, щороку цей список професій збільшуватиметься. Головне, стає зрозумілим - потрібно пробувати, а не думати про те, як би спробувати - тоді буде результат. "Найбагатші, найуспішніші люди світу, цієї країни, це ті, хто зробили себе завдяки роботі у сфері найулюбленішої справи - свого хоббі. Це по-справжньому щасливі люди. І, повірте, саме ті, хто заробляє на своєму хоббі, найшвидше стають міліонерами!" - поділився гість.

Кожен, хто хотів почути для себе щось корисне - почув. Слухачі дізналися багато нового для себе, для своєї майбутньої професії і погляду на бізнес. Підтвердженням тому є тривалість лекції – більше двох годин лектор тримав аудиторію лише тому, що ділився своїм досвідом та відповідав на запитання молодих і амбітних. До речі, найяскравіших з аудиторії того ж вечора Андрій запросив на вечерю до одного з найкращих ресторанів Києва.

Дякуємо Андрію Трушковському за безліч корисних порад та цікавих історій з життя і чекаємо на нові зустрічі!

01.11.2018
42265
961
остання редакція 05.11.2018
Vega