logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

StartUp "Дожити до стипендії": проект "GlobalMentoryInstitute" розкриває потенціал студентів

Загальна інформація

Початок листопада ознаменувався 2-м етапом проекту #GlobalMentoryInstitute, що проходить у Київському торговельно-економічному університеті з ініціативи міжнародного експерта та економіста Ігоря Гарбарука.

6 листопада 2018 року в рамках проекту відбулась відкрита зустріч із незалежним членом Наглядової ради АБ "УКРГАЗБАНК" та членом Наглядової ради  ПАТ "Укрпошта" Оксаною Волчко.

Студенти, що вивчають дисципліну "Торговельне підприємництво", а також викладачі та студенти ФФБС завдяки виступу пані Оксани отримали можливість осягнути ті зміни, які відбуваються в банківській сфері у роботі з клієнтами, та дізнатись, яким саме буде інноваційна банківська установа вже незабаром.

Після завершення лекції пані Оксана провела для студентів власний майстер-клас. Завданням було створення концепції власної фінансової чи банківської установи.

Яскравий та емоційний захист концепцій запам’ятається всім присутнім надовго!

Максим Белінський (ФТМ 2-17) презентував ідею стартапу, спрямованого на покращення міської транспортної інфраструктури, а Микола Гайдук (ФТМ 2-16) – фінансової установи по залученню клієнтів, що бачать власне майбутнє в роботі з криптовалютами.

Але найбільш яскравий та емоційний виступ був від команди, творчу роботу якої представляла Ольга Мищик (ФТМ 2-15).

"Дожити до СТИПЕНДІЇ!" - тепер це не лише завдання відоме з власного досвіду багатьом студентам. Тепер це ідея реального проекту, який має всі можливості та потенціал для реалізації!

06.11.2018
42265
591
остання редакція 07.11.2018
42265