Відвідування спеціалізованої виставки "Екологія підприємства"

Студенти IV курсу ОС "Бакалавр" факультету міжнародної торгівлі та права в рамках вивчення навчальної дисципліни "Екологічне право" під керівництвом викладача к.ю.н., доц. В. В. Мушенка 6 листопада 2018 року відвідали IV Міжнародну спеціалізовану виставку "Екологія підприємства" на території Міжнародного виставкового центру, яка організована за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України.

Основною метою відвідування виставки стало ознайомлення студентів зі станом упровадження новітніх науково-технічних природоохоронних досягнень на виробництві з метою забезпечення екологічної безпеки навколишнього природного середовища.

Студенти оглянули експозиції за такими тематичними напрямками:

• екологічний моніторинг і методики оцінки забруднення навколишнього природного середовища;
  • системи очищення промислових викидів у повітря;
  • поводження з твердими промисловими відходами та їх утилізація (технології, техніка та обладнання);
  • переробка та утилізація відходів полімерів і ГТВ (техніка та обладнання);
  • методи очищення і відновлення ґрунтів;
  • технології звукоізоляції, боротьба з шумом і вібрацією;
  • контроль за електромагнітними і радіаційними випромінюваннями;
  • поводження з токсичними і радіологічними відходами;
  • екологічно безпечні технології та виробництва;
  • еко-транспорт.

У результаті відвідання виставки студенти отримали додаткову інформацію щодо актуальних правових, технічних і фінансових питань екологічного стану в Україні, міжнародного досвіду та співпраці, а також перспектив розвитку технологій, пов'язаних з охороною навколишнього природного середовища.

остання редакція 29.05.2019