logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Зустріч із генеральним директором автомобільної групи компаній "VIPOS" Віктором Постельніковим

Загальна інформація

Неймовірно цікава зустріч у форматі "питання-відповідь" відбулась 13 листопада 2018 року в рамках освітнього проекту "#GlobalMentoryInstitute".  

Зі студентами КНТЕУ зустрівся генеральний директор автомобільної групи компаній "VIPOS" Віктор Постельніков.

Переповнена велика лекційна аудиторія, у якій майже не залишилось вільних місць, тож студенти були змушені сидіти на сходинках, неймовірна кількість піднятих рук охочих поставити Віктору Миколайовичу запитання особисто – свідчить про те, що молоді вкрай необхідно паралельно зі здобуттям теоретичних знань переймати дієві навички від бізнесменів-практиків із реального сектору економіки.

Кращі запитання студентів були відмічені спікером корпоративними подарунками від компанії "VIPOS" та бренду "AUDI".  

Задоволеними залишились усі!

Студентка ФТМ 2-17 Катерина Кохан зазначила: «Рідко в якому навчальному закладі на зустріч зі студентами так часто запрошують дійсно МЕНТОРІВ! Для мене, як для студентки, є величезним життєвим надбанням можливість спілкування з такими людьми в невимушеній атмосфері. Спасибі, коханий КНТЕУ, за можливість розвитку, цікаву інформацію та подарунки!».

Освітній проект "Global Mentory Institute" відбувається в Київському національному торговельно-економічному університеті з ініціативи міжнародного експерта та економіста Ігора Гарбарука.

13.11.2018
42265
733
остання редакція 19.11.2018
Vega