День гостинності для учнів Спеціалізованої школи I-III ступенів № 148 імені Івана Багряного на кафедрі МЕВ

Кафедра міжнародних економічних відносин провела день гостинності для учнів Спеціалізованої школи I-III ступенів № 148 імені Івана Багряного з поглибленим вивченням української мови та літератури м. Києва.

Зустріч із майбутніми вступниками 15 листопада 2018 року традиційно розпочала директор Центру профорієнтаційної роботи Ярошенко Людмила В’ячеславівна, яка ознайомила з умовами прийому до КНТЕУ, програмами подвійних дипломів і міжнародної академічної мобільності та особливостями студентського життя.

Про спеціальності та спеціалізації кафедри майбутнім вступникам розповіла старший викладач Севрук Ірина Миколаївна, яка наголосила на конкурентних перевагах фахівців-міжнародників на ринку праці, особливостях підготовки та можливостях реалізації потенціалу молоді в науковій, спортивній та культурній сферах.

У супроводі доцента кафедри Стукач Тетяни Миколаївни учні відвідали музей КНТЕУ, бібліотеку, навчальні аудиторії та зони відпочинку. Надзвичайне захоплення у відвідувачів викликав щорічний конкурс краси та грації "Міс КНТЕУ-2018". Учнів вразили бурхливе студентське життя, матеріально-технічна база університету. Гості виявили неабиякий інтерес до університету та бажання відвідати День відкритих дверей 24 листопада 2018 року.

Кафедра міжнародних економічних відносин висловлює щиру вдячність директору Сергію Горбачову та педагогічному колективу і сподівається на нові зустрічі.

остання редакція 02.06.2020