Оголошеннявсі

I тур Всеукраїнської студентської олімпіади з англійської мови серед студентів спеціальності "Філологія"

Кафедрою іноземної філології та перекладу 22 листопада 2018 року було проведено I тур Всеукраїнської студентської олімпіади з англійської мови серед студентів спеціальності "Філологія". Участь у першому турі взяли 27 осіб.

За інтегрованими результатами двох етапів випробування, під час яких студенти продемонстрували високий рівень володіння усіма видами мовленнєвої діяльності, переможцями стали:

І місце – Ковальська Тетяна Петрівна, ФТМ 1-1 (ст. викл. Дубініна О. В., ст. викл. Буленок С. М.);

ІІ місце – Савіна Юлія Євгенівна, ФТМ 1- 4 (доц. Новохатська Н. В., доц. Довженко І.В.);

ІІІ місце - Шарамко Софія Вадимівна, ФТМ 1-2 (ст. викл. Дубініна О. В., ст. викл. Буленок С. М.).

остання редакція 26.11.2018
Vega