Викладачі кафедри економіки та фінансів підприємства на Інвестиційному форумі-2018

Доценти кафедри економіки та фінансів підприємства ФЕМП Лановська Г. І. та Багацька К. В. 27 листопада 2018 року взяли участь в Інвестиційному форумі міста Києва-2018 – щорічній платформі, яка об’єднує міську владу, бізнес-спільноту та громадський сектор для обговорення спільних проектів та залучення інвестицій.

Основні акценти були спрямовані на розвиток інновацій у столиці України, запровадження локальних та глобальних інновації у фінансових технологіях, міжнародний досвід стимулювання інновацій.

Гості з Польщі і країн Балтії ділилися успішним досвідом сприяння розвитку стартапів на державному та місцевому рівнях. Усі зарубіжні спікери акцентували на провідній ролі університетів як наукових центрів у створенні і реалізації інновацій. Також значну увагу було приділено ролі діджиталізації в розвитку інвестиційної активності, зокрема і в навчальних закладах.

Цікавим прикладом може слугувати досвід Естонії, яка є лідером електронного врядування в Східній Європі, зокрема в усіх університетах Естонії запроваджено програму повної автоматизації всіх адміністративних процесів і відмова від паперового документообігу.

остання редакція 29.11.2018