logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Бліц-інфо для учнів у рамках виїзного дня гостинності

Загальна інформація

Викладачами кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю 29 листопада 2018 року було проведено виїзний день гостинності для учнів спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 27 міста Києва.

Доцент кафедри Раїса Степанівна Дончевська ознайомила школярів із можливостями отримання якісної сучасної вищої освіти в КНТЕУ, розповіла про умови вступу, спеціальності, за якими здійснюється підготовка в університеті, та перевагами студентського життя КНТЕУ.

У рамках зустрічі відбулось бліц-інфо на тему "Junk food", яке для учнів провела доцент кафедри Бабій О. В. Під час заходу старшокласники поділились інформацію про те, які продукти зазвичай обирають і чому часто купують шкідливу їжу. Також вони дізнались про наслідки систематичного споживання фаст-фуду і пообіцяли більш свідомо та відповідально ставитись до власного харчового раціону.

Учні висловили щиру зацікавленість у вивченні аспектів здорового харчування та вибору якісних продуктів надалі.

Висловлюємо вдячність керівництву спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 27 за організацію зустрічі, а випускникам школи бажаємо обрати свою майбутню професію та вдало скласти ЗНО!

29.11.2018
42265
179
остання редакція 10.12.2018
42265