Зустріч студентів з Головою Державної аудиторської служби України

Кафедрою фінансового аналізу та аудиту було організовано зустріч студентів 1 курсу магістратури спеціалізацій «Фінансовий аналіз та аудит» та «Облік, оподаткування та оцінювання в бізнесі» з керівництвом Державної аудиторської служби України.

Перед студентами виступила Голова Державної аудиторської служби України Гаврилова Лідія Володимирівна, яка розповіла про основні завдання та функції органів Служби, впроваджені інструменти державного фінансового контролю, види аудиту і напрями їх розвитку.

Під час зустрічі студенти активно брали участь у дискусії, ставили питання, цікавилися практичними аспектами роботи.

Чудовим завершення зустрічі стала екскурсія музеєм Державної аудиторської служби України для студентів від голови Служби Гаврилової Лідії Володимирівни.

остання редакція 29.05.2019