logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

День боротьби зі СНІДом

Загальна інформація

1 грудня 2018 року буде тридцята річниця, як ВООЗ ініціювали створення Дня боротьби зі СНІДом. По всьому світі у цей день люди нагадують один одному про те, що це за страшний недуг та як саме захистити себе від нього.

Для України це дуже важлива тема, оскільки за останні декілька років було зафіксовано підвищення темпів поширення ВІЛ/СНІД. Тому майже кожна установа чи організація намагається нагадати населенню про ці небезпечні для життя хвороби.

Факультет економіки, менеджменту та психології не зміг залишитись осторонь такої суспільної проблеми та долучився до Дня боротьби зі СНІДом. 30 листопада 2018 року в КНТЕУ відбувся захід, покликаний привернути увагу студентів до проблеми ВІЛ/СНІД. Студентський актив облаштував невелику фото-зону у вигляді дерева, що було обвішане червоними стрічками. Вже традиційно було зібрано кошти задля здійснення мрії дитини, хворої на СНІД.

Цікавою частиною цієї акції була лекція, яка проходила в KNUTE HUB. Її проводила керівник напряму "Здорове людство" Катерина Федорій. Вона розповіла студентам про ВІЛ/СНІД, які є шляхи зараження та як можна цього уникнути.

Майже весь день там проходила вікторина, що перевіряла обізнаність хлопців та дівчат на тему захисту від ВІЛ, а на великій перерві студенти ФЕМПу співали пісень. Усім охочим роздавалися засоби контрацепції. Увагу також привертало "ходяче" серце, яке символізувало, що ми маємо не забувати про те, що хворі на ВІЛ/СНІД такі ж самі люди, як і ми, і маємо любити та поважати їх.

30.11.2018
42265
661
остання редакція 03.12.2018
Vega