Оголошеннявсі

Майстер-клас операційного директора та головного редактора компанії "REPREZENT" Антона Росенко

Про те, як візуалізувати свої ідеї, як зробити складні концепції простими для сприйняття, як структурувати та подавати інформацію в презентації, як презентувати бізнес-проект у форматі «Elevator pitch», знає АНТОН РОСЕНКО, операційний директор та головний редактор компанії REPREZENT.

REPREZENT – це компанія з дизайну презентацій та навчанню тому, як робити круті презентації. Візуалізують ідеї та роблять складні концепції простими для сприйняття. Постійно розвиваються і розвивають інших: проводять відкриті воркшопи, курси і корпоративне навчання з підготовки презентацій.

РСС ФЕМП та кафедра економіки та фінансів підприємства запрошують студентів-фіналістів всеукраїнського конкурсу «БІЗНЕС-ТРАМПЛІН» та всіх бажаючих на майстер-клас від REPREZENT, який відбудеться 5 грудня 2018 року. Початок о 15:00. Аудиторія А-445 корпусу.

остання редакція 04.12.2018