Брейн-ринг щодо актуальних питань міжнародного приватного права

Кафедрою міжнародного приватного, комерційного та цивільного права ФМТП за участю доцента кафедри Гончаренко О. М. та лаборанта Рибальченка В. Г. 30 листопада 2018 року проведено брейн-ринг щодо актуальних питань міжнародного приватного права серед студентів четвертого курсу спеціальності "Право". У грі брали участь чотири команди.

Перше місце розділили дві команди - це представники груп 4-5 та 4-7. Вітаємо переможців!

Студентам так сподобалась гра, що вони висловили думку про можливість змагання з командами інших університетів із питань міжнародного приватного права.

остання редакція 03.12.2018
Vega