logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Лекція із тайм-менеджменту у Верховній Раді України

Загальна інформація

Вже не перший рік відбувається співпраця Київського національного торговельно-економічного університету з Апаратом Верховної Ради України. В рамках такої співпраці викладачі КНТЕУ беруть участь в навчанні працівників першого року роботи Апарату Верховної Ради України.

27 листопада 2018 року в рамках такого навчання відбулось заняття на тему "Тайм-менеджмент: організація діяльності державного службовця". Заняття провів доцент кафедри менеджменту М. І. Волобуєв.

Під час заняття працівники Апарату Верховної Ради України були ознайомлені із сучасними поглядами на організацію робочого часу державних службовців, можливостям подолання втрат робочого часу та уникнення впливу на їх роботу хронофагів. На занятті було не лише розглянуто теоретичні основи методів оптимізації використання робочого часу, але й відпрацьовані практичні навички планування свого часу.

Заняття пройшло в атмосфері порозуміння та взаємної поваги. Працівники та організатори заняття подякували М. І. Волобуєву за цікаву та корисну інформацію щодо тайм-менеджменту державних службовців та висловили сподівання на цікаві майбутні зустрічі.

27.11.2018
42265
415
остання редакція 29.05.2019
43220