Захист випускних кваліфікаційних робіт магістрів кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю

Відбулись захисти випускних кваліфікаційних робіт магістрів денної форми навчання кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю за спеціалізаціями "Товарознавство та комерційна логістика" та "Управління безпечністю та якістю товарів".

Здобувачі представили результати власних досліджень харчових та непродовольчих товарів, що є важливими для підвищення конкурентоспроможності вітчизняних підприємств, збільшення ефективності управління каналами постачання та впровадження системних рішень, пов’язаних із реалізацією систем управління якістю, безпечністю товарів на підприємствах.

Члени екзаменаційних комісій під керівництвом Гуляр Т. Б., канд. філол. наук, директора Департаменту управління людськими ресурсами ПрАТ "Фуршет", Васильчука О. П., начальника відділу державної політики у сфері внутрішньої торгівлі та захисту прав споживачів Департаменту розвитку підприємництва та регуляторної політики Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, і Ольшевської О. Д., провідного наукового співробітника лабораторії профілактики аліментарних захворювань ДУ "Інститут громадського здоров’я ім. О. М. Марзєєва АМН України", високо оцінили представлені роботи.

Вітаємо випускників з успішним захистом і бажаємо їм особистого розвитку і професійного зростання.

остання редакція 06.12.2018