Змагання з шахів у рамках ІІІ Спартакіади серед співробітників

У рамках ІІІ Спартакіади серед співробітників КНТЕУ 3 грудня 2018 року відбулися змагання з шахів.

Суддею змагань був Черних Володимир Дмитрович, чемпіон України з шахів серед ветеранів із бліцу, чемпіон України-2018 з інтелектуальних ігор (шахи + шашки).

Змагання відбувалися за швейцарською системою, коли в кожному наступному турі зустрічаються супротивники з однаковою або близькою кількістю очок.

У змаганнях взяли участь 9 осіб (4 чоловіки, 5 жінок).

Тож призові місця розподілились так:

Жінки:

• ІІІ місце Романенко Олена