Захист ВКР у стінах Офісу великих платників податків ДФС

У стінах Офісу великих платників податків ДФС вкотре пройшов успішний захист випускних кваліфікаційних робіт для студентів кафедри фінансів Київського національного торговельно-економічного університету.

Захист проходив 4 грудня 2018 року у формі активної та змістовної наукової дискусії з фокусом на актуальні практичні питання у сфері адміністрування податків.

Голова екзаменаційної комісії №53 Бамбізов Євген Євгенович відзначив високий рівень підготовки студентів, проведений магістрантами якісний аналіз стану розвитку податкової системи держави, обґрунтованість висновків та пропозицій. Більшість робіт захищено на відмінно.

Дякуємо фіскальним органам за визнання високого рівня якості вищої освіти, що надає Альма-матер.

остання редакція 06.12.2018