Захист ВКР магістрів кафедри міжнародного публічного права

Протягом 3-6 грудня 2018 року на факультеті міжнародної торгівлі та права триває захист випускних кваліфікаційних робіт магістрів денної форми навчання кафедри міжнародного публічного права за спеціальністю "Міжнародне право".

Більшість здобувачів вже успішно захистили свої дослідження щодо актуальних проблем міжнародного права.

Склад членів першої екзаменаційної комісій: адвокат Карапетяна А. Р., завідувач кафедри міжнародного публічного права Дешко Л. М., завідувач кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права Гуржій Т. О. та Сорока Н. В. - секретар.

До другої екзаменаційної комісії увійшли: Омельченко Н. Л., науковий співробітник Інституту держави і права ім. В. М. Корецького, Буличева Н. А., доцент кафедри міжнародного публічного права, Колотілова І. О., старший викладач кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права, Пустовіт Ю. Ю., старший викладач кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права. Секретар - Іващенко Д. Є.

Вітаємо випускників з успішним захистом і бажаємо їм особистого розвитку і професійного зростання. А всім іншим магістрам бажаємо успіхів у подальших захистах.

остання редакція 06.12.2018