Триває захист ВКР магістрів кафедри публічного управління та адміністування

Протягом 3-7 грудня 2018 року на факультеті економіки менеджменту та психології успішно  триває захист випускних кваліфікаційних робіт магістрів денної та заочної форми навчання кафедри публічного управління та адміністрування  за спеціальністю "Публічне управління та адміністрування".

Склад членів екзаменаційної комісії: завідувач відділу комплексних проблем державотворення Інституту  законодавства Верховної Ради України д.н. держ.упр. проф. Воротін В.Є., завідувач кафедри публічного управління та адміністрування д.е.н., доц. Новікова Н.Л., проф. кафедри  публічного управління та адміністрування  д.н. держ.упр. проф. Науменко Р.А.,  декан факультету міжнародної торгівлі та права к.ю н. доцент Пальчук П.М. Секретар – Дзюбенко А.С.

Вітаємо випускників з успішним захистом і бажаємо їм особистого розвитку і професійного зростання. А всіх іншим магістрам бажаємо успіхів у подальших захистах.

остання редакція 06.12.2018