На кафедрі фінансового аналізу та аудиту розпочався захист ВКР

На кафедрі фінансового аналізу та аудиту КНТЕУ 3 грудня 2018 року розпочався захист випускних кваліфікаційних робіт магістрів спеціальності "Облік і оподаткування", спеціалізацій "Аудиторська діяльність", "Фінансовий контроль" та "Фінансова аналітика".

Здобувачі представили грунтовні дослідження, що охоплюють актуальні питання обліку, оподаткування, аналізу, контролю, аудиту. Екзаменаційні комісії, на чолі з висококваліфікованими фахівцями: Олендій О. Т. партнер ТзОВ "Грант Торнтон Легіс", к.е.н.), Роздобудько В. В. директор аудиторської фірми "Альта", к.е.н., Чайка В. В. начальник відділу забезпечення діяльності керівництва Рахункової Палати України, к.е.н., високо оцінили представлені роботи.

Кафедра фінансового аналізу та аудиту бажає випускникам успіхів, натхнення та кар’єрного зростання! Вітаємо!

остання редакція 06.12.2018