Показ документального фільму «НАТО: свій чи чужий?»

На виконання Указу Президента України від 21 лютого 2017 р. № 43 «Про Концепцію вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017–2020 роки», розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2018 р. № 109-р «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2018 рік», листа МОН України «Щодо виконання Указу Президента України і розпорядження Кабінету Міністрів України» від 22.03.2018 за №1/11-3085 КНТЕУ затверджено план заходів на 2019 рік.

11 січня 2019 року відбувся показ документального фільму В. Кастеллі «НАТО: свій чи чужий?» (доступ за посиланням) та проведено дискусію на тему «Чи потрібне Україні НАТО». Модератором заходу виступила д.ю.н., доцент, завідувач кафедри міжнародного публічного права КНТЕУ Дешко Людмила Миколаївна. Під час дискусії виступили к.ю.н., асистент кафедри міжнародного публічного права КНТЕУ Михайловський Віктор Ігорович, старший викладач кафедри міжнародного публічного права КНТЕУ Дерунець Наталія Олександрівна.

Участь у заході взяли студенти спеціальностей «Міжнародне право», «Право», аспіранти та викладачі КНТЕУ.

остання редакція 24.01.2019
Vega