"Безпека бізнесу в Україні: стан, проблеми та перспективи розвитку"

3 грудня 2009 року на факультеті економіки менеджменту та права в Київському національному торговельно-економічному університеті був проведений круглий стіл на тему: "Безпека бізнесу в Україні: стан, проблеми та перспективи розвитку". Цей захід викликав жвавий інтерес серед науковців у галузі юриспруденції, юристів-практиків, фахівців у банківській сфері, державних органів, бізнесових структур.
   Відкрила обговорення декан ФЕМП професор Гуляєва Н.М. З доповідями виступили віце-президент УСПП Крутов В.В., директор департаменту УСПП Худобін С.М., генеральний директор КК "Сідком" Когут Ю.І., генеральний директор ТОВ "Реалітет-Безпека" Шелковой В.І., директор департаменту ВАТ "Універсал банк" Шишкану О.С., начальник служби ВАТ "Києвометробуд" Кошовий О.О., начальник служби КБ "Піреус Банк" Пристанський І.Л., професор, доктор наук з державного управління Національної академії державного управління при Президентові України Мартиненко В.Ф., доцент Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана Позднишев Є.В., завідувач сектору Чернігівського інституту бізнесу, інформації і права Міжнародного науково-технічного університету ім. академіка Ю. Бугая - Івнанець В.П., головний редактор журналу "Бизнес и безопасность" Біленький С.Я., співробітник редакції журналу "Бизнес и безопасность" - Козирєва А.Я., завідувач кафедри правознавства КНТЕУ, к.ю.н., професор Крегул Ю.І., к.ю.н., професор кафедри правознавства КНТЕУ Зубок М.І.

Зав. кафедри правознавства Ю.І. Крегул

07.12.2009