Акція до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

Минулого тижня за ініціативою ради студентського самоврядування КНТЕУ студенти університету стали прибічниками антиснідівської компанії. Вона була приурочена до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який щороку відзначається світовою громадськістю 1 грудня.
• Була організована фотовиставка, якою молодь університету показала своє відношення до проблем СНІДу.
• Підготовлено та розміщено на стендах інформаційні матеріали з питань ВІЛ та СНІДу.
• Організовано лекцію за участю головного лікаря шкірновенерологічного диспансеру № 1 Симоненка В.Є.
• Серед студентів, викладачів і співробітників університету розповсюджувалися флаєра, якими намагалися звернути увагу людей на реалії трагічної ситуації як в Україні, так і у всьому світі.
• На факультеті економіки, менеджменту і права проведено акцію "Відкрий для них своє серце!".
  Кожен в університеті міг підтримати антиснідовську компанію, повісивши червону стрічку біля серця, як ознаку залучення до здорового способу життя. Стрічки були зроблені студентами власноруч та роздавалися всім бажаючим.

Відділ навчально-виховної роботи

07.12.2009