Кафедра готельно-ресторанного бізнесу підтримує флешмоб "Від КНТЕУ до школи"

Викладачі кафедри готельно-ресторанного бізнесу ФРГТБ КНТЕУ к.е.н., доц. Людмила Андріївна Бовш та к.е.н., доц. Катерина Андріївна Компанець провели виїзний День гостинності у Спеціалізованій школі № 16 (м. Київ), яка є однією з Асоційованих шкіл ЮНЕСКО.

Школярів ознайомили з умовами вступу до КНТЕУ, з пропозицією  спеціальностей, інфраструктурою університету, особливостями та перевагами навчального  процесу, здобутками та досягненнями студентської молоді.

Випускники школи із зацікавленням прослухали інформацію, активно задавали запитання про особливості навчання у КНТЕУ.

Кафедра готельно-ресторанного бізнесу висловлює вдячність адміністрації школи в особі заступника директора з навчально-виховної роботи Юлії Яківні Гарбуз за сприяння у проведенні цікавої зустрічі.

Запрошуємо на День відкритих дверей.

Сподіваємося на подальшу співпрацю та запрошуємо випускників приєднатися до родини КНТЕУ!

остання редакція 04.02.2019