Профорієнтація кафедри туризму та рекреації в дії

Викладачі кафедри туризму та рекреації впродовж 21-26 січня 2019 року провели активну профорієнтаційну роботу та ознайомили учнів шкіл й студентів випускових курсів коледжів із особливостями вступної кампанії 2019, освітніми програмами та спеціальностями Київського національного торговельно-економічного університету, матеріально-технічною базою університету та перспективами, які відкриває навчання у КНТЕУ.

Зокрема було відвідано такі навчальні заклади:

1. Михайліченко Ганна Іванівна:
  • Бориспільський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ст. - загальноосвітня школа І-ІІІ ст. імені Костянтина Могилка;
  • Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 імені Юрія Головатого;
  • Бориспільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. імені Володимира Мономаха "Гімназія "Перспектива";
  • Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 3;
  • Київський професійно-педагогічний коледж імені Антона Макаренка.
  1. Хлопяк Сергій Васильович - Ліцей туризму, м. Київ.
  2. Мазурець Роман Русланович - Гімназія №21 імені Михайла Кравчука, м. Луцьк.
  3. Гладкий Олександр Віталійович – ЗОШ № 176 та ЗОШ № 188, м. Київ.
  4. Хахлюк Анатолій Миколайович – ЗОШ №246, м. Київ.

Варто зазначити, що за результатами візитів з окремими навчальними закладами було укладено угоди про співпрацю, що відкриває нові перспективи відбору найталановитіших випускників закладів освіти на навчання пріоритетно до КНТЕУ.

Запрошуємо на День відкритих дверей.

26.01.2019
остання редакція 30.01.2019