ШАПОВАЛ Світлана Леонідівна

Індекси бібліографічних посилань:

Researcher ID
Google Scolar

• У 1990 р. закінчила Полтавський інженерно-будівельний інститут, одержала кваліфікацію інженера-будівельника.
  • Із 1990 р. - асистент кафедри опору матеріалів, директор студентського містечка Полтавського технічного університету.
  • У 2000 р. вступила до аспірантури Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка та до центру післядипломної освіти цього ж закладу. У 2003 р. одержала кваліфікацію економіста-правознавця.
  • У 2005 р. захистила кандидатську дисертацію на тему "Напружено-деформований стан та міцність цегляної кладки при місцевому її стисненні".
  • Із 2004 р. - завідувач канцелярією, старший викладач, доцент кафедри ІТД.
  • Із 2006 р.по 2015 р. - завідувач кафедри інженерно-технічних дисциплін, з 2011 р. – проректор з науково-педагогічної роботи КНТЕУ.

Автор понад 170 наукових та науково-методичних праць.

Нагороджена Поченою грамотою Кабінету Міністрів України (2016), цінним подарунком Голови Верховної Ради України (2015), грамотою Голови Деснянської районної у м. Києві державної адміністрації (2013), нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України «За наукові та освітні досягнення» (2017), подяками та Почесною грамотою Міністерства освіти та науки України (2005) та знаком «Відмінник освіти України» (2012).

Сфера наукових інтересів: будівельна діяльність (нормативна база, нові технології, проектування, архітектура, дизайн).

Викладає дисципліни: "Інжиніринг"

2037