Лекція в.о. Голови АМК України Мельниченко О.І.

3 лютого 2010 року у КНТЕУ з лекцією виступив виконуючий обов'язки Голови Антимонопольного комітету України Мельниченко Олександр Іванович. Тема лекції: "Конкуренційне законодавство і правозастосування: Україна та ЄС". Лекція сприяла підвищенню зацікавленості студентів до вивчення питань щодо конкурентної політики держави. Участь у такому інтелектуальному спілкуванні студентської молоді з керівником вищого державного рангу є надзвичайно важливим для фахового та духовного збагачення особистості студентів.

Зав. кафедри економічної теорії та конкурентної політики Лагутін В.Д.

04.02.2010
annzo