Майстер-клас "Грузинські канікули"

Кулінарний простір "Rest.Art.Kitchen" приваблює смачними витворами.

Цього разу в меню хачапурі по-імеритинськи та по-аджарськи і піца, випечена у печі на дровах, радували учасників майстер-класу "Грузинські канікули".

Під керівництвом Паата Кучави, відомого грузинського шефа в Україні, страви готувалися легко. Надзвичайно пізнавально було повчитися у справжнього майстра своєї справи. Дякуємо всім, хто долучився  до майстер-класу!

Тестовий режим кафе-пекарні КНТЕУ під керівництвом ректора А. А. Мазаракі показує гарні результати.

Долучайся! Готувати легко з "Rest.Art.Kitchen", з любов’ю!

2091
остання редакція 20.02.2019