Студенти ФФБС долучились до флешмобу «Від КНТЕУ до школи»

Студенти факультету фінансів та банківської справи підтримали флешмоб «Від КНТЕУ до школи». І ось перша ластівка.

15 лютого 2019 року студентка ІІІ курсу спеціалізації «Банківська справа» Королюк Оксана відвідала свою рідну школу - загальноосвітню школу l-lll ступенів смт Тиврів Вінницької області, де зустрілась з директором, вчителями та учнями і розповіла про університет та домовилась про укладання договору про співпрацю школи з університетом.

Королюк Оксана: "Мене радо зустріли та провели до інноваційної аудиторії, де зібрали учнів 10 та 11 класів. Після моєї розповіді про можливості та переваги навчання в КНТЕУ учні переглянули відеоролик про університет та поставили запитання: Який прохідний бал для вступу? Вартість навчання на денній та заочній формах навчання? Які спортивні секції є в університеті? Чи комфортні місця проживання у гуртожитках? Чи піклується університет про працевлаштування студентів у майбутньому? Та інші... На всі запитання учні почули ґрунтовні відповіді, захід усім сподобався".

остання редакція 20.02.2019
Vega