Профорієнтація в школі І-ІІІ ступенів № 276 Деснянського району міста Києва

Доцент кафедри публічного управління та адміністрування КНТЕУ к.е.н Ільїна Анастасія Олександрівна 20 лютого 2019 року провела для учнів 10-11-х класів школи І-ІІІ ступенів № 276 Деснянського району міста Києва загальне інформаційне ознайомлення з діяльністю університету, зокрема його факультетами та кафедрами, як-от кафедрою публічного управління та адміністрування, яка утворилася на основі кафедри економічної теорії та конкурентної політики, з наданням презентаційних матеріалів.

Під час ознайомлення к.е.н., доц. Ільїна А. О. підкреслила зв’язок професійних дисциплін КНТЕУ з економікою та державним управлінням, в основі чого лежить висока якість освіти фахових дисциплін та, відповідно, професійна підготовка майбутніх державних службовців, менеджерів, економістів, банкірів та інших професійних фахівців, де актуальним питанням постає оволодіння інформаційно-комунікаційними технологіями під час виконання посадових обов'язків майбутніх фахівців.

Крім того,  к.е.н., доц. Ільїна А. О. надала учням загальну інформацію про участь у студентській науковій конференції «Пріоритети соціально-економічного розвитку суспільства» за секцією «Публічне управління та адміністрування», яка відбудеться в КНТЕУ 2-3 квітня 2019 року за адресою: 02156, м. Київ, вул. Кіото, 19.

Наприкінці екскурсії к.е.н., доц. Ільїною А.О. було надано пропозиції учням щодо вибору спеціальностей для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти згідно з переліком конкурсних предметів для вступу на навчання в КНТЕУ.

Учні були вражені ознайомлювальною інформацією про КНТЕУ та здобули прагнення вступати до університету.

остання редакція 21.02.2019
Vega