День гостинності на кафедрі економіки та фінансів підприємства

Студенти торговельно-економічного коледжу КНТЕУ, що навчаються за спеціальностями «Фінанси і кредит» та «Оціночна діяльність» 21 лютого 2019 року стали гостями кафедри економіки та фінансів підприємства.

Молоді люди, що мають прагнення до навчання в університеті, з цікавістю дізнавалися про особливості вступної кампанії 2019 року та можливості продовження освіти.

Зустріч пройшла в дружній та невимушеній атмосфері. Доценти кафедри Трубей О. М., Ганечко І. Г., Пурденко О. А. розповіли про освітні програми, що існують на кафедрі та в університеті, про можливості отримання сучасної бізнес-освіти та реалізації власних підприємницьких талантів і прагнень. Особливо студентів зацікавили різноманітні позаудиторні активності, що практикуються кафедрою: бізнес-клуб, бізнес-інкубатор, тренінги з практиками,  участь у наукових та startup-конкурсах, інноваційних фестивалях.

Вразили гостей й умови для навчання та відпочинку, що створені в КНТЕУ. Так приємно було посидіти в лекційній аудиторії і відчути себе студентом вишу, пройтися бібліотечним корпусом і зазирнути в коворкінг «KNUTE HUB», побачити сучасні кафе та їдальні.

На завершення зустрічі студенти коледжу отримали запрошення взяти участь у майстер-класах, що проводяться викладачами кафедри щодо генерування власних бізнес-ідей, бізнес гри-тренінгу «Cash Flow» для розвитку фінансового інтелекту та інших заходах кафедри та університету.

Кафедра економіки і фінансів підприємства висловлює щиру вдячність керівництву ТЕК КНТЕУ за сприяння у проведенні дня гостинності.

Сподіваємося на подальшу співпрацю! А студентам коледжу бажаємо досягнення своїх мрій у родині КНТЕУ!

остання редакція 22.02.2019
Vega