Наукове стажування викладачів кафедри технології і організації ресторанного господарства у Польщі

Професори кафедри технології і організації ресторанного господарства КНТЕУ Вікторія Гніцевич та Тетяна Юдіна у період з 28 січня по 8 лютого 2019 року проходили наукове стажування у Вищому Семінаріумі Духовного Університету Кардинала Стефана Вишинського (Польща, м. Варшава) на тему «Академічна доброчесність: виклики сучасності».

Стажування у закладі вищої освіти країни ЄС передбачало відвідування тематичних лекцій з питань наукового плагіату та популяризації академічної доброчесності, участь у роботі круглого стола «Запобігання плагіату в освітньому та науковому середовищі» з польськими експертами компанії Plagiat.Pl., брифінг на тему легалізації перебування в Польщі та огляд основних нормативно-правових документів щодо організації навчання в країнах ЄС, трансляцію зарубіжного досвіду; підвищення професійної кваліфікації.

За результатами навчання Вікторія Гніцевич та Тетяна Юдіна успішно склали екзамен та отримали сертифікати міжнародного зразка щодо проходження наукового стажування обсягом 120 годин (4 кредити ECTS).

07.02.2019
остання редакція 22.02.2019