Візит магістрів КНТЕУ до апарату Ради національної безпеки та оборони України

Магістри спеціальності 281 "Публічне управління та адміністрування" разом зі старшим викладачем кафедри публічного управління та адміністрування КНТЕУ Олексюк Лілією Віталіївною 21 та 22 лютого взяли участь у дискусії "Стратегічне планування у сфері національної безпеки та кібербезпеки", яку для них підготував і провів керівник служби з питань інформаційної безпеки РНБОУ Валентин Петров на території апарату РНБОУ.

Студенти дізнались про структуру РНБО України, її цілі, завдання, методи і засоби планування у сфері національної безпеки, а також про багатовекторність напрямів, що потребують розгляду на високому державному рівні.

Ознайомившись із завданнями, що потребують планування на загальнодержавному рівні, новими науковими напрямами у сфері прогнозування, а також яку кількість факторів необхідно враховувати під час стратегічного планування, виявили бажання глибше зануритись у навчання.

остання редакція 25.02.2019
Vega