Викладач КНТЕУ на круглому столі «Реформа Державної фіскальної служби: функції, структура і кадрове забезпечення»

Професор кафедри товарознавства та митної справи Караваєв Тарас Анатолійович 22 лютого 2019 року взяв участь у науково-практичному круглому столі «Реформа Державної фіскальної служби: функції, структура і кадрове забезпечення».

Перед учасниками заходу Караваєв Т.А. виступив з доповіддю на тему «Досвід підготовки фахівців спеціалізації «Митна справа» в Київському національному торговельно-економічному університеті».

Круглий стіл відбувся в Університеті ДФС України за участю фахівців державних органів влади, іноземних партнерів, науковців та практиків.

остання редакція 27.02.2019