День гостинності на кафедрі маркетингу

До університету завітали учні ліцею «Наукова зміна».

На початку заходу ліцеїстам було показано фільм про університет,  надано інформацію про умови вступу та навчання.

З метою ознайомлення школярів з нашою Alma mater 22 лютого 2019 року була проведена екскурсія по корпусах. Школярі побували в бібліотеці, читальних залах, комп'ютерних класах, лабораторіях, але найбільше їх вразив наш студентський куточок - KnuteHUB. Також учням дуже сподобалась та викликала бурхливе обговорення виставка картин наших студентів.

Викладачі кафедри  розповіли про спеціальності, дисципліни, що викладаються, можливості отримати роботу після закінчення університету. Школярі ставили багато запитань, серед яких: "Чи є програми обміну з іншими країнами? Де проходять практику студенти? Чи є військова кафедра?".

Школярі поспілкувалися зі студентами, які залюбки і з гордістю відповідали на запитання. Студентам було дуже приємно розповідати про наш університет, студентське життя і бачити зацікавлені очі.

Школярі були дуже задоволені побаченим та виказали бажання вступити до нашого університету. Чекаємо на них!

остання редакція 25.02.2019
Vega