Професор КНТЕУ Караваєв Т. А. у прямому ефірі на ТРК "Київ" розповів про вибір посуду зі скла

Професор кафедри товарознавства та митної справи КНТЕУ Караваєв Тарас Анатолійович у прямому ефірі на ТРК «Київ» 26 лютого 2019 року взяв участь у програмі «День у мегаполісі».

Перед телеаудиторією Караваєв Т. А. виступив з експертними порадами щодо вибору якісного і безпечного столового та кухонного посуду зі скла. Після перегляду запису телепрограми з перших вуст ви зможете отримати відповіді на такі основні запитання:

• Які існують види скляного посуду?
  • Чи весь скляний посуд безпечний? Які можуть бути небезпеки?
  • Чи допустимі такі дефекти скляного посуду, як різна товщина стінок, овальність і кривизна краю, повітряні бульбашки тощо? Які ще дефекти допустимі, і в якій кількості (розмірі)?
  • Які недопустимі дефекти скляного посуду?
  • Чи має бути маркування на скляному посуді і що воно має містити?
  • Яке скло може бути ударостійким і як це перевірити?
  • Які барвники додають для отримання кольорового скла? Чи можуть вони бути небезпечними?
  • Скільки може прослужити скляний посуд? Чи є рекомендації стосовно того, як часто треба його змінювати?
  • Чим відрізняється кришталь від звичайного скла?
  • Чим може бути небезпечний кришталевий посуд?
  • Як обрати якісний кришталевий посуд? Чи придатний він для щоденного використання?
  • Що таке богемське скло? Які найчастіше вироби зустрічаються з такого скла?
  • Дуже часто зустрічаються скляні філіжанки? Чи усі вони термостійкі та безпечні і як це перевірити?

Основні рекомендації стосовно вибору скляного посуду.

остання редакція 28.02.2019
Vega